4.00

מבצעים והנחות על פרקטים

תחום עיצוב הבית כולל בתוכו גם את סוג הריצוף של הבית ברצפת פרקט או אבן ואת חיפויי הקירות ועוד. בין אם זה פרויקט בניה חדש או שיפוץ מבנה קיים, כדאי למקבלי ההחלטות להכיר את האפשרויות הקיימות ואת היתרונות והחסרונות של כל סוג ריצוף.

איפיון שימוש במבנה

לצורך התאמת פרקטים למבנה המיועד, יש צורך לברר איזה שימוש ייעשה בכל חדר/מתחם במבנה. לדוגמא: אם זה בית עסק כמו קניון שעוברים הרבה אנשים ביום אנו נבחר בפרקט חזק יותר ברמת שחיקה של ac5 ואם זה בית פרטי  אנו נבחר בפרקט עם רמת שחיקה ac4 , ישנם עוד אי אלו פרמטרים כמו גובה התקציב, עובי הפרקט ועוד שיסייעו לנו  לקבוע איזה סוג פרקט כדאי לשלב במבנה.

חשוב להדגיש שבעבודת הנחת הפרקט לא שוברים ריצפה קיימת ולא מלכלכים , ביום עבודה אחד ניתן לשדרג את הבית לתוצאה מדהימה!

ההבדל בין פרקט עץ מלא לפרקט למינציה

בעבר הכרנו רצפת עץ בטירות של אנשים עשירים מאוד אך כיום עם השתכללות התעשייה פרקט עץ הוא במחיר שפוי לכל כיס וכיום יותר ויותר בתים בישראל בוחרים את פרקט העץ לרוב את הפרקט התלת שכבתי, עם זאת לצד התעשייה של פרקט עץ מלא , צמחה במהירות תעשיה שלימה של פרקט למינציה עם מגוון רחב יותר של אפשרויות: מגוון גוונים והדפסים, גדלים שונים, צורות הרכבה שונות ורמת שחיקה משתנה. כיום ניתן להשיג רצפת פרקט למינציה עם עמידות גבוהה ורמת שחיקה AC5ובמחיר זול יותר מרצפת פרקט מעץ מלא. מצד שני, לעץ יש את התכונות המיוחדות שלו ולעיתים המחיר אינו משחק תפקיד ואז ההחלטה תיפול על פרקט מעץ דווקא.

ייעוץ והכוונה למעצבי פנים וללקוחות פרטיים בבחירת פרקטים

פרקטים סנטר – זהו הבית האולטימטיבי למעצבי פנים, אדריכלים ולקוחות פרטיים המעוניינים לשלב פרקטים בביתם הפרטי או בפרויקטים מסחריים גדולים.

לרשותכם עומד צוות מקצועי שמתקין פרקטים כבר עשרות שנים ומכיר את תחום הפרקטים על בוריו, כולל כל החידושים האחרונים. עם ניסיון רב שנים בהתקנת פרקטים, הפרויקט שלכם יכול להראות בהרבה יותר איכותי ומרשים וגם תוכלו לחסוך בעלויות. זהו יתרון שיש בפרקטים סנטר – המרכז הארצי לפרקטים.

לקראת השקת האתר ישנם מבצעים חמים בהתקנת ורכישת פרקטים דרך האתר. מומלץ לבקר באתר http://parketim.center ולנצל את המבצעים ובמיוחד את השירות המקצועי של צוות פרקטים סנטר.