תשמישי קדושה - 

הגעתם לדף תשמישי קדושה ומוצרי יודאיקה. כאן תמצאו את מיטב החברות והיצרנים בתחום היודאיקה וייצור ושיווק תשמישי קדושה החל מתפילין , מזוזות, בתי מזוזה , רצועות לתפילין , ספרי תורה, תיקים לספרי תורה, קופות צדקה , מוצרי עזר לגבאי בית הכנסת ועוד. פורטל דפי שופר מתחמחה מזה 25 שנה בהפקת אינדקס צרכנות דתית , נופש כשר, מסעדות ועוד. כעת עולה המידע לטובת הגולשים באינטרנט. הוסיפו אותנו למועדפים שלכם.

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

תשמישי קדושה ויודאיקה

תשמישי יודאיקה הוא שם כולל של אביזרים שונים אשר משמשים בקודש בכל מיני חגים ומועדים ועם השנים נהיו פריטים אלה מעשי ידיהם משל אמנים רבים אשר התמחו בהכנתם של חפצים אלה. למרות הייעוד השימושי שלהם הלכו עם השנים והתרבו תשמישי קדושה יודאיקה בפזורות השונות וכיום נחשבים תשמישי יודאיקה לפריטי אספנים של יהודים ולא יהודים. אם אתם מתעניינים בתשמישי קדושה יודאיקה כנסו לאתר דפי שופר כבר היום ותוכלו למצוא בו את כל אשר תחפצו .

תשמישי קדושה בדפי שופר

דפי שופר הוא פורטל אשר מתמחה בצרכנות דתית ובחופשות למגזר הדתי הגדול אשר קיים בארץ. התמחותו היא גם לצרכן היחיד וגם לגופים ולמוסדות כאלה ואחרים בארץ. באתר זה תמצאו מידע רב אודות חברות אשר מייצרות ומוכרות תשמישי יודאיקה מכל הסוגים ומכל המינים. ייתרון אתר דפי שופר הוא שבסופו של דבר הכל מרוכז עבורכם במקום אחד איכותי ומקצועי ביותר. אין צורך לגלוש בין אתרים שונים, אלא שהכל מסודר במקום אחד .

תשמישי יודאיקה - כל הסוגים במקום אחד

תשמישי יודאיקה הם חלק של תשמישי קדושה ובין החפצים המוכרים כפריטי יודאיקה ניתן למנות פמוטים, חנוכיות, כוסות לקידוש והבדלה, מזוזות, אצבע מורה לספר תורה, כתר לספר תורה, צלחות פסח, צפיחית לדבש לראש השנה וכיוצא באלה. פריטים אלה יכולים להיות מאד צנועים ושימושיים במיוחד ומצד שני יש תשמישי יודאיקה אשר עשויים חומרים יקרים כמו כסף ומתכות יקרות אחרות ויש אשר מעוצבים על ידי אמני יודאיקה מאד מוכשרים אשר מוכרים את החפצים אשר הם מייצרים בכסף רב. חפצי יודאיקה הם גם פרטי אספנים ויש פריטים רבים בני מאות שנים מקהילות אשר כבר אינן קיימות עוד בגולה וכל אשר נשאר מהן הם חפצי היודאיקה אשר ניצלו .

תשמישי קדושה בישראל

תשמישי קדושה נמכרים במדינת ישראל במקומות רבים ויש גם מקומות אשר מתמחים ביודאיקה לאספנים. אם אתם מחפשים לרכוש יודאיקה מיוחדת ויפה כנסו לאתר דפי שופר אשר מהווה אינדקס לצרכנות דתית ותוכלו למצוא כאן את טובי אמני היודאיקות וגם יודאיקות אשר שוות במחיר לכל נפש .

© כל הזכויות שמורות לדפי שופר.
שופר תקשורת ת.ד. 2060 ראשל"צ 75120, טלפון: 03-9678555 (פקס: 03-9643065)